Piertotum Locomotor | Hogwarts Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ve patavatsız geri döner.

YazarMesaj
Simon Passavant
V. Sınıf Ravenclaw
V. Sınıf Ravenclaw

Galleon : 0

Ve patavatsız geri döner. Empty
MesajKonu: Ve patavatsız geri döner.   Ve patavatsız geri döner. EmptyPaz Eyl. 19, 2010 5:54 am

Selam millet. Belki beni tanıyanlarınız vardır. Tanımayanlarda vardır canım. Uzun zamandır ortalıkta yoktum. Çünkü ufak bir kaza geçirdim. Bir ay hastanede yattım. Ardından kimsenin haberi bile olmayan bir kasabada kaldım. İnanın bana çok berbat bir yerdi. İnsanın içinde kararsızlığa düşmesine sebep oluyordu. Bir bakıma güzel ama sıkıcı. İki duyguyu aynı anda yaşamak iğrenç bir şey. Neyse uzun zamandır yoktum geri döndüm. Bakalım ne yapacağız. Tanımayanlar için kendimi tanıtıyım. Ben Oğuz, biraz garip bir çocuğumdur. Kitap okumayı, basit senaryolar yazmayı seviyorum. PS ile aram baya bir iyi, bu yüzden PS ile ilgilinemeyi çok ama çok severim Neyse yemek yaparım. Türk mutfağı,İtalyan mutfağı ve birazda Fransız mutfağından yemekler yapabiliyorum. Evet bakmayın öyle . Boş zamanlarımda ayrıca BMX ve kaykay sürerim. Ya da cadde break dans gösterisi yaparız arkadaşlarla. Bir kaç dil biliyorum. Belki de hala bu özelliğimi benliğime kabul ettirmiş değilim.Türkçe olmak üzere; İngilizce,Fransızca,İtalyanca,İspanyolca,Portegizce,Rusça ve biraz da Latincem var. Yani yaklaşık 7 dil bilmekteyim. Garip değil mi? İşte dediğim gibi biraz değişik bir çocuğum ben Very Happy.Ben buyum işte; psikopatik bir manyak diyebilirsiniz. Çünkü bu kadar özelliği bu bedende bulundurmak bu sıfata eşit oluyor. Neyse tanıdıkları görmek çok çok güzel. Yenilere de merhaba ^^.

Kısacası bu yani Very Happy Very Happy

Ve patavatsız geri döner.
1 sayfadaki 1 sayfası