Piertotum Locomotor | Hogwarts Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

B e a »ї« Dites bonjour à lui

YazarMesaj
Beatrice DeGarcia
V. Sınıf Gryffındor
V. Sınıf Gryffındor
Beatrice DeGarcia

Rp Yaşı : 15
Belirgin Özellikleri : Garip bir Gry. olduğu kesin
Galleon : 0

B e a »ї« Dites bonjour à lui Empty
MesajKonu: B e a »ї« Dites bonjour à lui   B e a »ї« Dites bonjour à lui EmptyCuma Eyl. 17, 2010 8:32 pm

Aradıklarım;

**Aile dostu
Bir en fazla iki yetişkin arıyorum, babası Edmund DeGarcia yı tanıyabilecek kadar yüzü karanlıkta kalmış biri olmalı. Onu ararken Bea'nın yardım isteyebileceği biri.
Edmund da nesi? Hemen söyleyeyim, Bea'nın tapacak kadar çok sevdiği babası. Tarafını belli etmekten çekinmeyen karanlık bir büyücü. Annesinin onları terk edip aydınlığa yürüyüşünün ardından nefreti ve hırsları daha da büyümüş bir adam. Beş sene önce bir düelloda maruz kaldığı bir büyüyle ortadan kayboldu, geçici bir süreliğine, en azından Bea'nın inanmak istediği bu.
Erkek olması tercihimdir.
Prof. ve ya başka meslek erbabı fark etmez^^

**Düşman
Bea kendini sevdirmek için asla çabalamayan biri, yine de nedensiz düşman edinmez.
Yine bir veya iki kişi.
Kız/Erkek fark etmez.
Öncelik öğrencilerin, ama yetişkin düşman olmayacak diye bir kural yok.
Bina önemli değil. Klasik Sly-Gry atışmaları istemiyorum yanlız, Bea klasiğin biraz dışına çıkmış biri çünkü. Hatta kendi binasından bile düşman edinebilir.

**Hoşlandığı

Sırf tavırları babasına benziyor diye dikkatini çeken zamanla aşık olacağı bir Sly arıyorum. Sadece platonik olarak da kalabilir hiç fark etmez. Ama baştan uyarıyorum istediğini elde etmek için yapmayacağı şey yoktur ve asla aptal aşık olmaz.

**Arkadaş
Tabi ne kadar arkadaş denebilirse...
Kendi binasınan başta haz etmediği ama zamanla alıştığı, vakit geçirdiği birileri olabilir. Ya da başka binalardan fark etmez.

**Dost
?
Ancak bir kişi.
Dediğim gibi pek dost canlısı değil. Kimseyi nedensiz ve koşulsuz sevmediği gibi kimseden nedensiz ve koşulsuz nefret de etmez. Gözünde değer kazanabilecek biri ancak ona benzeyen, onun gibi düşünen biri olabilir.
Gry olamayacaktır muhtemelen, her ne kadar benzeseler de önyargılı Sly'ler de başta pek yaklaşmayacaktır elbet. Raw olabilir. Huff ve Bea, düşünemiyorum.

**Atıştığı

Sürekli atıştığı biri olabilir, nefret vaya hoşlanmamaktan söz etmiyorum. Hatta birbirlerini seviyor bile olabilirler.

**Başka kurgulara da açığım şimdi aklıma gelenler bunlar.
M e r c i ^^
Beatrice DeGarcia
V. Sınıf Gryffındor
V. Sınıf Gryffındor
Beatrice DeGarcia

Rp Yaşı : 15
Belirgin Özellikleri : Garip bir Gry. olduğu kesin
Galleon : 0

B e a »ї« Dites bonjour à lui Empty
MesajKonu: Geri: B e a »ї« Dites bonjour à lui   B e a »ї« Dites bonjour à lui EmptyC.tesi Eyl. 18, 2010 3:21 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
**Yeni kurgu fikirleri için...
Kod:
[color=olive]Ad Soyad:[/color]
[color=olive]Bina/Meslek:[/color]
[color=olive]Yaş:[/color]
[color=olive]Kurgu:[/color]
[color=olive]İstenilen Yer:[/color]

B e a »ї« Dites bonjour à lui
1 sayfadaki 1 sayfası