Piertotum Locomotor | Hogwarts Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

. betül.

5 posters
YazarMesaj
Freja Lynxie
V. Sınıf Ravenclaw
V. Sınıf Ravenclaw
Freja Lynxie

Galleon : 2

.            betül. Empty
MesajKonu: . betül.   .            betül. EmptyPerş. Eyl. 16, 2010 5:53 am

Aslında canım fena halde sıkıldığı için yazıyorum bunu. Kendimi tanıtmayı beceremem hiç. neyse deniycem,
Betül ben hani başlığı görmezsiniz falan diye. -_- 14 yaşındayım, o bu sene liseye başlayan insanlar grubundayım yani. Bi' de sbs meretiyle 3 sene debelenenler grubu var tabii. Müzik dinlemeyi çok severim fazla severim ki uzun süre doğru düzgün bi' şey dinlemeyince sinirlerim kopuyo, manyıyorum. Ne dinlerim ama aslında daha kesinleşmiş değil gruplar şeysinde. Guns N' Roses ve Metallica'yı çok severim. Ha sonra Ac/Dc var. Bon Jovi ve Aerosmith sonraaa -şuan telefonuma bakıyorum...- Ozzy Osbourne var. Ha, bu arada daha slow belki biraz duygusal parçalara ihtiyacım var. Hiç yok onlardan bende. Neyse efen'm.
Kedileri çok severim, çok, çok, çok severim. Ama onlar pek sevmez beni. Benim sıpa hariç. O durduk yere sevgi kelebeği oluyo bana. Pek dost canlısı değilimdir aslında. Fazla mı seçiciyim ne? Mezun olunca artık havalara girdiğimden midir nedir sınıf arkadaşlarım beni güldürmeye başladılar. Hepsi şu havalılara özenen tiplere, özenen tiplerin, özendiği kişilermiş. Nasıl 3 sene geçirsiysem onlara. Merakla izliyorum olan biteni. Ben mükemmelim aslında. asadsdf
Telefon elimden düşmez; tek kişiyle mesajlaşırım aslında. Ece'yle. Şu aralar onu da yapmıyorum. Sıkıldım. Ece'den değil. asdfgds
Dedikodu yapmaya bayılırım. Tek pis huyum bu aslında. Yavaşından uzaklaşıyorum. Kitap okumak, müzik dinlemek ve rp dışında feysimde bolca bulunan tikican elemanların resimlerini karıştırıp hehehehe'lemektir. Tikicanların arkadaşları olan tikicanlara geçtim şu sıralar. Bitecek gibi değil. Ha bi' de küçük çocuk, bebek falan sevmem. Sonra hamile, yeni doğum yapmış kadınlardan garip bir şekilde uzak durma eğilimim var. Bebeklerle ilgili tüm sorun. Hatta 1o yaşına kadar küçük çocuk da sevmem ben. bkz. lidıl sistır. He, hep abim olsun istemişimdir aslında. Öyle işte. Selaaam.
Marchelle Scwalkesz
V. Sınıf Ravenclaw & Ravenclaw Bina Başkanı
V. Sınıf Ravenclaw & Ravenclaw Bina Başkanı
Marchelle Scwalkesz

Galleon : 47

MesajKonu: Geri: . betül.   .            betül. EmptyPerş. Eyl. 16, 2010 3:47 pm

hoşgeldin o zaman. .            betül. Herz
http://twitter.com/idilyukseel
Aurelia Seydoux
V. Sınıf Slytherin
V. Sınıf Slytherin
Aurelia Seydoux

Belirgin Özellikleri : sırıtkanlığı
Galleon : 7

MesajKonu: Geri: . betül.   .            betül. EmptyPerş. Eyl. 16, 2010 4:36 pm

Ben de hamilelerden hiç hoşlanmam, hatta tiksiniyorum lan iğrenç bi şey düşünsene kollu bacaklı bebek var kadının karnının içinde hatta kıpırdıyo falan :kusssss: midem bulanıyo düşününce öyk. Neyse hoşgeldin. What a Face
Freja Lynxie
V. Sınıf Ravenclaw
V. Sınıf Ravenclaw
Freja Lynxie

MesajKonu: Geri: . betül.   .            betül. EmptyPerş. Eyl. 16, 2010 5:43 pm

Hıı, evet. Şimdi hayal ettim de. :öyk
Hoşbulduuuk. Very Happy
Alfredo Gardenzio Garrett
V. Sınıf Gryffındor
V. Sınıf Gryffındor
Alfredo Gardenzio Garrett

Galleon : 71

MesajKonu: Geri: . betül.   .            betül. EmptyPerş. Eyl. 16, 2010 5:56 pm

Hoşgeldin =)
Freja Lynxie
V. Sınıf Ravenclaw
V. Sınıf Ravenclaw
Freja Lynxie

MesajKonu: Geri: . betül.   .            betül. EmptyPerş. Eyl. 16, 2010 6:22 pm

Teşekkür ettim. 8D
Lysander Allison
Sanatçı
Sanatçı

Rp Yaşı : 25
Belirgin Özellikleri : Popüler

MesajKonu: Geri: . betül.   .            betül. EmptyC.tesi Eyl. 18, 2010 6:05 am

Hoşgeldin Betül. Bende Ozan. T.memnun oldum. Very Happy

. betül.
1 sayfadaki 1 sayfası