Piertotum Locomotor | Hogwarts Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Balbazarım benim! Ela k5

2 posters
YazarMesaj
W. Theodore Woodcomb
Sihir Bakanı & Yönetici
Sihir Bakanı & Yönetici
W. Theodore Woodcomb

Rp Yaşı : 30
Belirgin Özellikleri : Otoriter
Özel Yetenek : Metamorfmagus
Galleon : 208

Balbazarım benim! Ela k5 Empty
MesajKonu: Balbazarım benim! Ela k5   Balbazarım benim! Ela k5 EmptySalı Eyl. 14, 2010 2:14 pm

Elaa, balbazarııım, çok seviyoruz onu ailecek. Jared sevmiyorum diye bana zevksiz diyosun amağ asıl zevksiz sensin asdfg İlk konuşmamız forum oyunlarında olmuştu sanırsam, candice kullanıyodu ben de Nil zannettim demiştim xD o da kızmıştı. Balbazarım benim, beni seçsin ceryan şoku ataram. Seviliyosun balbazar. Şimdi de seni seçtim What a Face
Agnessa Wacniowski
V. Sınıf Ravenclaw
V. Sınıf Ravenclaw
Agnessa Wacniowski

Belirgin Özellikleri : Belli etmese de kinci biri, açık açık kavga etmez ama mutlaka kızdığı kişiye dersini verir.
Galleon : 30

Balbazarım benim! Ela k5 Empty
MesajKonu: Geri: Balbazarım benim! Ela k5   Balbazarım benim! Ela k5 EmptySalı Eyl. 14, 2010 5:08 pm

Eheh asabi günüme denk gelmiştii Razz Ama sonra tamam tamam suç bende demiştim sadfgh. Başlık için kocaman teşekkür ettim o zaman pikaçu clown Çok çok sevindim şu an. O zaman bu söz de sana gelsin pikaçu. Seni seçtim aybalam ceryan şoku atasan sdfgh. albino He bu arada Jared kesinlikle çok taş ve bu konuda zevksiz olan sensin Razz

Balbazarım benim! Ela k5
1 sayfadaki 1 sayfası