Piertotum Locomotor | Hogwarts Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

eda diye biri <3

2 posters
YazarMesaj
Marchelle Scwalkesz
V. Sınıf Ravenclaw & Ravenclaw Bina Başkanı
Marchelle Scwalkesz

Galleon : 47

eda diye biri <3 Empty
MesajKonu: eda diye biri <3   eda diye biri <3 EmptySalı Eyl. 14, 2010 2:08 am

300410.
Edayla koparsınız ama edayla ağlayamazsınız. Çünkü Eda matematikten 37 almadığı sürece ağlamaz. Sene sonunda bile ağlamaz. Sonra ben -ve tabii Ceren- salya sümük ağlarken ona kızarız, daha doğrusu kızardık. İşte ben onu çok severim, böyle acayip severim. O benim dev aşkitom, hem de torunum çünkü o bir Peteeee, ben de Londooon. Dershanede hep en arkanın bi' önüne otururduk yani ben ya da o Aysunla oturunca en arkanın bi' önü, çünkü yalnız oturan en arkada otururdu. Hep ketçaplı rafılz yerdik. Sonra bi' gün fen dersinde konuşuyoduk güzel güzel, bi' yandan da sıranın altından gizli gizli rafılzımızı yiyoduk, sonra Sevda Hoca bize bağırmıştı. Sonra kopmuştuk. Sonra yer değiştirmiştik. Bi' keresinde Aysun'u hıçkırık tutmuştu üç ders. Yine kopmuştuk. Şarkı yazardık, evet. Grubumuz milyon kez isim değiştirirdi, isimlere logo falan da çizerdik hatta asdfgh. Onları Eda çizerdi genelde, çünkü kendisi çok iyi çizer. TinTinlerle başladı, sonra Pancar oldu falan. *Konuyu saptırtmadan devam edelim. No diye bi' şarkı yazmıştık, Pete doktora gidiyodu, mide ağrısından, sonra "No!" diye höykürüyodu. Bi' defasında da Eda'yı çaldırıyodum mesajım cevap vermediği için, sonra telefon açıldı ki Eda telefonla çok nadir konuşur -kafasındaa yumurta pişmesinden korkar- sadece babasıyla konuştuğunu hatırlıyorum yani, ımm, sonra ben de bekledim bekledim, hırıltı gibi bi' şeyler duydum, aslında rüzgar ya da nefes gibi seslerdi, cevap gelmeyince de kapattım, o da ben açmadım kiii, yastığın altındaydı dediiii, sonra gidip kardeşine sormuştu sen ablanın telefonunu açıp nefes aldın mı diye. Ne uzun cümle olmuş bu. Bizim anılar böyle anlat anlat bitmez, o yüzden burda kesiyom. Ay lav yu aşkitom.

http://twitter.com/idilyukseel
Aurelia Seydoux
V. Sınıf Slytherin
V. Sınıf Slytherin
Aurelia Seydoux

Belirgin Özellikleri : sırıtkanlığı
Galleon : 7

eda diye biri <3 Empty
MesajKonu: Geri: eda diye biri <3   eda diye biri <3 EmptySalı Eyl. 14, 2010 2:16 am

BEN SENİ ÇOK SEVİYORUM LAN! peyy duygulandım ne güzel günlerdi onlar bi keresinde head&shoulders kepek'i kovalamıştı istanbul caddesinde, hatırlıyosun di mi? asagdgjhfds benim diplomamı m.y. vermişti okulda behçet adı da dehşetti ve benim ilk rpmi yırtıp çöpe atmıştı sonra biz onun parçalarını çöpten çıkarıp yapıştırmıştık adsgfd Ay lav yu tu petenin dev aşkitosuu. :B <3 x100000
Marchelle Scwalkesz
Marchelle Scwalkesz

Galleon : 47

eda diye biri <3 Empty
MesajKonu: Geri: eda diye biri <3   eda diye biri <3 EmptySalı Eyl. 14, 2010 2:25 am

koptum. fdd'deki adam burnunu karıştırıyodu. çağatay bize karşıdan el sallıyodu. haydar papağanıyla aşk yaşıyodu. yumurta kafalı melikcan Ayşe'yi kırmıştııı. eda diye biri <3 Icon_eek
http://twitter.com/idilyukseel

eda diye biri <3
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Eda diye biri.