Piertotum Locomotor | Hogwarts Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ben bir "how i met your mother" koliğim *-*

4 posters
YazarMesaj
D'arcy Xenia McBriant
Kehanet Profesörü
Kehanet Profesörü
D'arcy Xenia McBriant

Belirgin Özellikleri : Belirsizlik *-*
Galleon : 94

Ben bir "how i met your mother" koliğim *-* Empty
MesajKonu: Ben bir "how i met your mother" koliğim *-*   Ben bir "how i met your mother" koliğim *-* EmptyÇarş. Eyl. 08, 2010 1:26 am

Hey kids. Ben mehmet ve tam bir how i met your mother koliğim (koro halinde=merhabaaa mehmeeeeet) Ben bir "how i met your mother" koliğim *-* Lol
Abicim tapıyorum onlara yaa *-*
Bayılıyorum onlara yaa... Very Happy
its gonna be legen...wait for it... dary !!! Very Happy
Slap day falan Very Happy naked man Very Happy crazy eyes Very Happy wuhuuucular Very Happy Bitiyorum bunlara *-* 6. sezon ne zaman başlayacak bi bilgim yok bilen acil söylesin *-*
Ayrıca hımym sevenler buraya toplama amacındayım sitedeki hımymcılar come here babeee Very Happy
Süpeer bi dizi süper bir kurgu süper bir kadro süper ötesi bi yapım Ben bir "how i met your mother" koliğim *-* 767635
100 question die bi film daha çıkmıştı aynı bunu gibi konu biraz farklı ama kişi sayısı meslekler aynı oda güzeldi ama bitirdiler 6 bölümde Ben bir "how i met your mother" koliğim *-* 200137 uyuzlar. Tutmamışmış.
Ama hımym yeri ayrı Ben bir "how i met your mother" koliğim *-* 433703
Evleneceği kişiyi arayan TED Ben bir "how i met your mother" koliğim *-* 116244
Karı kız düşkübü BARNEY Ben bir "how i met your mother" koliğim *-* 98656 Ben bir "how i met your mother" koliğim *-* 257679
Mükemmel çift LİLY ve MARSHMALLOW eheh Razz Ben bir "how i met your mother" koliğim *-* 628177
Benim sevdiğim ROBİN Ben bir "how i met your mother" koliğim *-* 697226
lav yu ol of dem Ben bir "how i met your mother" koliğim *-* Lol

Ben bir "how i met your mother" koliğim *-* Jh5zyg

Ben bir "how i met your mother" koliğim *-* Io12eq

Ben bir "how i met your mother" koliğim *-* Himym1 Ben bir "how i met your mother" koliğim *-* Himym3 Ben bir "how i met your mother" koliğim *-* Himym5 Ben bir "how i met your mother" koliğim *-* Himym7 Ben bir "how i met your mother" koliğim *-* Himym2 Ben bir "how i met your mother" koliğim *-* Himym4 Ben bir "how i met your mother" koliğim *-* Himym6 Ben bir "how i met your mother" koliğim *-* Himym8Ben bir "how i met your mother" koliğim *-* Ym1 Ben bir "how i met your mother" koliğim *-* Ym2 Ben bir "how i met your mother" koliğim *-* Ym3 Ben bir "how i met your mother" koliğim *-* Ym4 Ben bir "how i met your mother" koliğim *-* Ym5 Ben bir "how i met your mother" koliğim *-* Ym6 Ben bir "how i met your mother" koliğim *-* Ym7 Ben bir "how i met your mother" koliğim *-* Ym8 Ben bir "how i met your mother" koliğim *-* Kissingbarneyrobin Ben bir "how i met your mother" koliğim *-* Niceboobs Ben bir "how i met your mother" koliğim *-* Marshallandlily Ben bir "how i met your mother" koliğim *-* HIMYM2 Ben bir "how i met your mother" koliğim *-* HIMYM3 Ben bir "how i met your mother" koliğim *-* HIMYM4 Ben bir "how i met your mother" koliğim *-* HIMYM5 Ben bir "how i met your mother" koliğim *-* HIMYM6 Ben bir "how i met your mother" koliğim *-* HIMYM7 Ben bir "how i met your mother" koliğim *-* 14t8me1

Ben bir "how i met your mother" koliğim *-* 2psf13d

Ben bir "how i met your mother" koliğim *-* 2ltsprk

Ben bir "how i met your mother" koliğim *-* 14e2gzl

Ben bir "how i met your mother" koliğim *-* 14e2gzl

Ben bir "how i met your mother" koliğim *-* Ymh68

Ben bir "how i met your mother" koliğim *-* Tedrobin1

Ben bir "how i met your mother" koliğim *-* Tedrobin2
http://impedimenta-rpg.yetkinforum.com/lejant-f197/d-a-r-c-y-t97
Marchelle Scwalkesz
V. Sınıf Ravenclaw & Ravenclaw Bina Başkanı
Marchelle Scwalkesz

Galleon : 47

MesajKonu: Geri: Ben bir "how i met your mother" koliğim *-*   Ben bir "how i met your mother" koliğim *-* EmptyÇarş. Eyl. 08, 2010 1:36 am

Alıntı :
its gonna be legen...wait for it... dary !!! Very Happy
Slap day falan Very Happy naked man Very Happy crazy eyes Very Happy wuhuuucular Very Happy Bitiyorum bunlara *-* 6. sezon ne zaman başlayacak bi bilgim yok bilen acil söylesin *-*

(Y) sdkshfjkhdf. 21 eylülde başlicaaak & yaşasın himym.
Ben bir "how i met your mother" koliğim *-* 257679
http://twitter.com/idilyukseel
Persephone Eliza Ogden
Gezgin
Gezgin
Persephone Eliza Ogden

Belirgin Özellikleri : Soğuk tavırları
Galleon : 65

MesajKonu: Geri: Ben bir "how i met your mother" koliğim *-*   Ben bir "how i met your mother" koliğim *-* EmptyÇarş. Eyl. 08, 2010 1:43 am

Bende H.I.M.Y.M. koliğim *-*
D'arcy Xenia McBriant
Kehanet Profesörü
Kehanet Profesörü
D'arcy Xenia McBriant

MesajKonu: Geri: Ben bir "how i met your mother" koliğim *-*   Ben bir "how i met your mother" koliğim *-* EmptyÇarş. Eyl. 08, 2010 2:11 am

21 eylül mü omg *-* daha çoook var yaa Very Happy bu yaz bölümleri tekrar tekrar izledim Very Happy
Maximilano Giamor Valente
SYB Profesörü & Slytherin Bina Sorumlusu
SYB Profesörü & Slytherin Bina Sorumlusu
Maximilano Giamor Valente

Galleon : 16

MesajKonu: Geri: Ben bir "how i met your mother" koliğim *-*   Ben bir "how i met your mother" koliğim *-* EmptyÇarş. Eyl. 08, 2010 5:04 pm

Süper bir dizi tekrar tekrar izlenesi bölümleri ile.

Fakat 5. sezon itibari ile beni birazcık baydı Evet hala komikler ama dizinin ana karakteri Ted'in bir kenara çekilip her şeyi BArney'i üzerinden götürmeleri canımı sıkıyor. Umarım 6. sezon Ted eskisi gibi biraz daha dizinin içinde olur ve artık yavaştan da olsa anne hakkında bize birşeyler gösterir
Marchelle Scwalkesz
Marchelle Scwalkesz

MesajKonu: Geri: Ben bir "how i met your mother" koliğim *-*   Ben bir "how i met your mother" koliğim *-* EmptyÇarş. Eyl. 08, 2010 5:30 pm

Hepimizin imzasında barney var yalnız asdfg.
D'arcy Xenia McBriant
Kehanet Profesörü
Kehanet Profesörü
D'arcy Xenia McBriant

MesajKonu: Geri: Ben bir "how i met your mother" koliğim *-*   Ben bir "how i met your mother" koliğim *-* EmptyÇarş. Eyl. 08, 2010 6:31 pm

@maximilano katılıyorum sana *-* Kişi sönünden değilde grup gönünden götürleser güzel olur *-* ancak anne hakkında birçok ipucu verildi, bir ara bir barda olması, ted'in sınıfında olması, sarı şemsiye, Dizideki adını hatırlamıyorum ama rachel Bilson'un (spoilerde var the OCde oynayan kız) ev arkadaşı falan Ted'in evlenedeği kadın. Çok ipucu verildi zaten kesin Robin değil çünkü bardayken ted robin orda yoktu Lilylerin yanındaydı falan. Bide stella varya doktor o mu die düşünüyorum oda olmaz çünkü rehcel'in ev arkadaşıydı tedin karısı Very Happy çok meraklıyım Very Happy

@idil asdfg haha~ evet ama robinde var sizde Very Happy spoileri doldurmayı düşünüyorum *-*
Marchelle Scwalkesz
Marchelle Scwalkesz

MesajKonu: Geri: Ben bir "how i met your mother" koliğim *-*   Ben bir "how i met your mother" koliğim *-* EmptyÇarş. Eyl. 08, 2010 6:54 pm

Robin olması imkansız zaten, sürekli robin teyzeniz diye bahsediyo. Ben bir "how i met your mother" koliğim *-* Fresse Stella da başkasıyla evlendi hatta kocası ted hakkında film çekmişti, hahahah.
D'arcy Xenia McBriant
Kehanet Profesörü
Kehanet Profesörü
D'arcy Xenia McBriant

MesajKonu: Geri: Ben bir "how i met your mother" koliğim *-*   Ben bir "how i met your mother" koliğim *-* EmptyÇarş. Eyl. 08, 2010 7:12 pm

Kimkine gerçekten merak ettim artık What a Face
Persephone Eliza Ogden
Gezgin
Gezgin
Persephone Eliza Ogden

Belirgin Özellikleri : Soğuk tavırları
Galleon : 65

MesajKonu: Geri: Ben bir "how i met your mother" koliğim *-*   Ben bir "how i met your mother" koliğim *-* EmptyÇarş. Eyl. 08, 2010 7:37 pm

Aynen ya

Ben bir "how i met your mother" koliğim *-*
1 sayfadaki 1 sayfası